Mammut Alto Light HS Hooded ženska jakna, modra
Mammut Alto Light HS Hooded ženska jakna
Lahka jakna, ki jo je mogoče zložiti in vas ščiti pred dežjem in vetrom. Integrirana nastavljiva kapuca. Vodoodporne zadrge in zračniki na zadrgo pod pazduhami. Dva žepa na zadrgo. Trpežen material. Vrvica na spodnjem robu.
| Spol | Ženske |
| Barva | modra |
| Material | sintetični material |
| Sezona | Zimsko, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, alpinizem, gorsko plezanje |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 15 000 – 28 000 mm |
| Teža | 315 g |
| Zračnost | 15 000 g/m²/24h |
| Vodni stolpec | 15 000 mm |
| Sestava materiala | 2,5 L Mammut DRY Tour 100 % recikliran poliester |
| ID izdelka | 350913 |
Hlače
| Velikost |
32 |
34 |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
46 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pas (cm) |
62-64 |
65-67 |
68-70 |
71-75 |
76-80 |
81-86 |
87-92 |
93-98 |
| Boki (cm) |
84-87 |
88-91 |
92-95 |
96-99 |
101-104 |
105-109 |
110-115 |
116-121 |
| Dolžina notranjega šiva short (cm) | - |
72 |
73 |
73 |
74 |
74 |
75 |
75 |
| Dolžina notranjega šiva regular (cm) |
77 |
77 |
78 |
78 |
79 |
79 |
80 |
80 |
| Dolžina notranjega šiva long (cm) | - |
84 |
85 |
85 |
86 |
86 |
87 |
- |
Majice, jope in jakne
| Velikost | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prsni koš (cm) |
76-80 |
81-85 |
86-91 |
92-97 |
98-106 |
107-114 |
115-122 |
| Pas (cm) |
61-65 |
66-70 |
71-75 |
76-81 |
82-90 |
91-99 |
100-108 |
| Boki (cm) |
84-88 |
89-93 |
94-99 |
100-105 |
106-114 |
115-122 |
123-130 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov