LEKI Ultratrail FX.One SL palice, bright red-violet-neonyellow
LEKI Ultratrail FX.One SL palice
Izjemno lahke karbonske palice, zasnovane za elitni trail tek in tekmovanja. Model Ultratrail FX.One SL je „Superlite“ različica klasičnih palic Ultratrail. Namenjene so tekačem, ki iščejo vsak gram prihranka. Zahvaljujoč uporabi najkakovostnejšega karbona HRC Max in tanjšemu premeru cevi so to ene najlažjih zložljivih palic na trgu.
|
Trail Shark System je prvý systém rukoväte a pútka vyvinutý na 100 % pre trailový beh. Oproti klasickému systému Shark je o 30 % ľahší vďaka vzduchovým kanálikom v konštrukcii
|
|
Priedušné pútko z jemnej sieťoviny, ktoré padne ako rukavica a prenáša silu priamo do stredu palice. Umožňuje bleskové nacvaknutie a vycvaknutie
|
|
Spoľahlivý a rýchly systém skladania palice Push-Button System pomocou tlačidla
|
|
Palice sa dajú zložiť na dĺžku iba 35 cm, čo uľahčuje ich pripevnenie na bežecký batoh alebo vestu
|
|
Použitý najvyšší rad karbónu (Highest Racing Carbon) pre maximálnu tuhosť pri minimálnej hmotnosti
|
|
Minimalistické tanieriky Trail Running Basket & Tip, ktoré nezavadzajú pri behu, a špeciálne hroty pre optimálnu trakciu v teréne
|
| Barva | bright red-violet-neonyellow |
| Material | karbon |
| Dolžina palic | 115 cm, 120 cm, 125 cm, 130 cm |
| Vrsta športa | pohodništvo, tek, trail tek |
| Teža | 137 g (ks / 120 cm) |
| Dimenzije po pakiranju | 35 cm |
| Premer segmenta | 13 | 11 | 11 | 11 mm |
| Sestava materiala | 100 % karbón (HRC Max) |
| ID izdelka | 393556 |

Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov