LEKI Skysolo palice, 110 - 145 cm, white-black-neonorange
Palice LEKI Skysolo
Robustne tridelne aluminijaste palice, zasnovane za maksimalno stabilnost pri zahtevnih gorskih turah. Idealna izbira za izkušene pohodnike, ki iščejo zanesljivo orodje z ergonomskimi elementi iz tekmovalnih modelov.Hvala veliki prijemalni površini in penasti podaljšku ponuja palica odličen nadzor pri spustih in variabilnost oprijema na strmem terenu.
|
Ergonomska ročaj iz pene Verticon, zasnovana za visokogorske dogodivščine
|
|
Individualno nastavljiv pašček D-Loop Mesh Strap je izjemno lahek in zračen
|
|
Preverjen sistem ročaja s trakom PAS System
|
|
Penasto podaljšanje za udoben oprijem pri prečkanju in strmem vzponu
|
|
Sistem za zaklepanje Speed Lock plus za hitro in varno nastavitev dolžine palic, ki zanesljivo drži tudi pod velikim pritiskom
|
|
Aluminijasta konstrukcija z ogromnimi rezervami moči
|
| Barva | white-black-neonorange |
| Material | aluminij |
| Dolžina palic | 110 - 145 cm |
| Vrsta športa | pohodništvo |
| Teža | 254 g |
| Dolžina, ko je zložena | 70 cm |
| Premer segmenta | 18 | 16 | 14 mm |
| Sestava materiala | Aluminij (HTS 6.5) |
| ID izdelka | 395932 |

Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov