LEKI Khumbu palice, 110 - 145 cm, črna svetla glina temna
Palice LEKI Khumbu
Model Khumbu ponuja celoten nabor funkcij za vaš prihodnji gorski pohod. Udoben ročaj Aergon CorTec, nastavitveni sistem Speed Lock+ za enostavno nastavitev dolžine in stabilne cevi iz visoko trdnega aluminija. Je absolutni vsestranski pomočnik z ogromnimi rezervami stabilnosti, na katerega se lahko zanesete v gorah!|
Ergonomska ročaj CorTec brez robov s pluto mešanico je zelo udobna, blaži udarce in preprečuje potenje dlani. Integrirano varnostno zanko je mogoče enostavno nastaviti
|
|
Zunanji sistem aretacije Speed Lock+ omogoča hitro in enostavno nastavitev dolžine palic tudi v rokavicah ali v vlažnem vremenu. Ponuja izjemno moč oprijema
|
|
Izdelane iz visoko trdnega aluminija HTS 6.5, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in visoko stabilnost ob ohranjanju razumne teže
|
|
Kompaktni krožniki Trekking Teller 2.0 preprečujejo ugrezanje v mehka tla in jih je mogoče enostavno zamenjati ročno
|
|
Robustne konice Flex Tip zagotavljajo natančno uporabo palice in popolno stabilnost na skoraj vseh terenih
|
| Barva | black-pale clay light-pale clay dark |
| Material | aluminij |
| Dolžina palic | 110 - 145 cm |
| Vrsta športa | pohodništvo |
| Teža | 277 g (ena palica) |
| Sestava materiala | aluminij HTS (Highest Treated Shaft) 6.5 |
| Premer segmenta | 18 | 16 | 14 mm |
| Dolžina, ko je zložena | 71 cm |
| ID izdelka | 395997 |

Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov