LEKI Eagle palice, 110 - 145 cm, midnightblue dark metallic-white
Palice LEKI Eagle
Zanesljive in cenovno ugodne tridelne palice za rekreacijsko pohodništvo. Idealna izbira za pohodnike, ki iščejo enostavnost, vzdržljivost in tradicionalni vijačni mehanizem. Ponujajo visoko stabilnost in so zasnovane za dolgo življenjsko dobo pri nezahtevnih potepanjih po naravi.
|
Klasická stabilná rukoväť PAS V1 Grip z tvrdého materiálu s integrovaným bezpečnostným systémom (PA System), ktorý zaisťuje odolnosť a spoľahlivosť
|
|
Vnútorný nastavovací systém Super Lock certifikovaný skúšobňou TÜV Süd. Ponúka najvyššiu prídržnú silu a bezpečnosť proti náhodnému povoleniu segmentov počas chôdze
|
|
Tepelne spracovaný hliník HTS 6.0, ktorý poskytuje paliciam výbornú pevnosť pri zachovaní priaznivej hmotnosti
|
|
Kompaktný univerzálny tanierik, ktorý chráni pred zaborením do mäkkého terénu a je ľahko vymeniteľný rukou bez náradia
|
|
Robustný hrot pre presné nasadenie palice a optimálnu priľnavosť na väčšine povrchov
|
| Barva | midnightblue dark metallic-white |
| Material | aluminij |
| Dolžina palic | 110 - 145 cm |
| Vrsta športa | pohodništvo |
| Teža | 270 g (ks) |
| Sestava materiala | hliník (HTS 6.0) |
| Premer segmenta | 18 | 16 | 14 mm |
| Dimenzije po pakiranju | 65 cm |
| ID izdelka | 293323 |

Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov