PIEPS T640 plazovna lopata
PIEPS T640 lavinska lopata
Lavinska teleskopska lopata z ročajem tipa „T“ je primerna za turno smučanje ali hitro kopanje bivaka kjerkoli. Teleskopski ročaj v skupni dolžini 72 cm zagotavlja veliko udobje in učinkovitost pri kopanju. Za hitro in natančno povezavo lista z ročajem je uporabljen QUICK-LOCK-SYSTEM, ki omogoča sestavljanje tudi v toplih rokavicah.|
Površinska obdelava za večjo vzdržljivost
|
|
Ročaj v obliki črke "T" z ovalnim profilom proti zdrsu
|
|
Ostri robovi za lažjo prebojnost skozi sneg
|
|
Štiri luknje v listu lopate za sestavo kanadskih sani
|
|
Izrazit greben na sredini
|
|
Nedrseča opora za noge
|
|
Protizdrsni ročaji na ročaju
|
|
Izjemna vzdržljivost in nizka teža
|
| Material | aluminij |
| Vrsta športa | turno smučanje, gorsko plezanje |
| Teža lista | 295 g |
| Teža ročaja | 345 g |
| Skupna teža | 640 g |
| Velikost lista | 28 x 22 x 4 cm |
| Dolžina ročaja | 72 cm |
| ID izdelka | 189312 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov