Komperdell CARBON C.7 ascent palice, 110 - 140 cm, ascent zelena
Komperdell CARBON C.7 ascent palice
Visokokakovostne teleskopske palice, namenjene za pohodništvo in aktivnosti na prostem, izdelane iz lahkega karbona za maksimalno trdnost in vzdržljivost.
|
Ovitek Touring Fatso s podaljšanim lahkim oprijemom, omogoča hitro in enostavno gibanje po terenu brez spreminjanja dolžine palic, kot tudi nastavitev dvigov pete
|
|
Posebej mehak, oblazinjen pas za najboljše udobje pri nošenju
|
|
Najmočnejša ključavnica Powerlock 3.0, izdelana iz kovanega aluminija
|
|
Sistem premičnih košaric ice-flex se prilagodi naklonu pobočja do 28°
|
| Barva | ascent green |
| Material | karbon |
| Dolžina palic | 110-140 cm |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje |
| Dolžina, ko je zložena | 98 cm |
| Premer palice | 18 mm/16 mm |
| Material konice | volfram/carbide |
| ID izdelka | 229038 |
Varianta Komperdell CARBON C.7 ascent palice, 110 - 140 cm, ascent blue
Zdravím. V popise nie je uvedené z akého materiálu je samotný hrot...
Vďaka.
Dobry den,
hrot palic je volfram/carbide.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov