Karpos Valsesia Shell ženske hlače, blue atoll/vulcan
Karpos Valsesia Shell ženske hlače
Ženske zimske outdoor hlače Valsesia Shell so bile zasnovane za ekstremne gorske klimatske razmere. Zagotavljajo zaščito pred vetrom, dežjem in mrazom. Enostavno jih je spakirati v nahrbtnik, kjer zavzamejo minimalno prostora. To, da jih boste imeli s seboj, vam bo omogočilo, da boste vedno pripravljeni na nepričakovane situacije, na primer, ko se dvigne veter ali se nenadoma spremeni vreme. Vetro in vodoodporne tehnične hlače za zimske aktivnosti v visokogorju.Cordura® material
Izjemno močna, prožna in na dotik prijetna tkanina. Uporablja se za zaščito delov oblačil, ki so najbolj izpostavljeni obrabi in trganju, brez omejevanja svobode gibanja. Odlikuje jo tudi visoka zračnost, tudi med intenzivno fizično aktivnostjo.Pertex Shield
Tkanine, zasnovane za intenzivne gorske aktivnosti. Sestavljene so iz dveh; 2,5 in trislojne konstrukcije, ki imajo lahko vodoodporne, vetrovne in zračne membrane. Površina tkanine ima vodoodbojno obdelavo DWR. Enostavno ultralahke, zračne tkanine, ki omogočajo uporabniku hitro gibanje in udobje tudi v ekstremnih klimatskih pogojih.|
Trislojni material Pertex Shield z vodoodbojno DWR obdelavo
|
|
Stranske celorazpiralne YKK zadrge z dvema drsnikoma za enostavno in hitro oblačenje/slačenje
|
|
Na desni strani stegna žep z zadrgo
|
|
Elastičen pas z zankami za pas
|
|
Zapenjanje z 2 pritisnima gumboma in trakovi z ježkom za optimalno udobje
|
|
V spodnjem delu trpežna Cordura za zaščito pred ostrimi robovi smuči ali derez
|
| Spol | Ženske |
| Barva | modri atol/vulkan |
| Material | sintetični material, DWR obdelava |
| Sezona | Zimsko, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, smučanje, kampiranje |
| Vodni stolpec | 20.000 mm |
| Zračnost | 20 000 g/m2/24 ur |
| Teža | 315 g |
| Sestava materiala | glavni material: 100 % poliamidspodnji del nog: 90 % poliamid, 10 % poliuretan |
| ID izdelka | 244582 |
Moška oblačila
| Velikost | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prsni koš (cm) | 88 | 92 | 96 | 100 | 105 | 110 | 115 |
| Pas (cm) | 76 | 80 | 84 | 88 | 93 | 98 | 103 |
| Obseg bokov (cm) | 90 | 94 | 98 | 102 | 107 | 112 | 117 |
Moške hlače
| Velikost | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Velikost ITA | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
| EU | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
| Pas (cm) | 76 | 80 | 84 | 88 | 92 | 96 | 101 | 106 | 111 |
| Obseg bokov (cm) | 90 | 94 | 98 | 102 | 106 | 110 | 113 | 116 | 119 |
Ženska oblačila
|
Velikost |
XS |
S |
M |
L |
XL |
XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prsni koš (cm) |
82–86 |
86 - 90 |
90–94 |
94–98 |
98–102 |
102–108 |
|
Pas (cm) |
63 |
68 |
73 |
78 |
83 |
88 |
|
Obseg bokov (cm) |
87 |
92 |
97 |
102 |
107 |
112 |
Ženske hlače
| Velikost | XS | S | M | L | XL | XXL | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Velikost ITA |
38 |
40 |
42 |
44 |
46 |
48 |
50 |
52 |
|
EU |
32 |
34 |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
46 |
|
Pas (cm) |
60 |
64 |
68 |
72 |
76 |
80 |
84 |
88 |
|
Obseg bokov (cm) |
86 |
90 |
94 |
98 |
102 |
106 |
110 |
114 |
Otroška oblačila
|
Velikost (starost) |
6 let | 8 let | 10 let | 12 let | 14 let |
|---|---|---|---|---|---|
|
Višina (cm) |
116 | 128 | 140 | 152 | 164 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov