Mammut ovalna vponka, 8 mm
Jeklena spojka s pocinkano površino. Uporablja se tam, kjer je potrebna močna in zanesljiva povezava. Prevlečno matico je mogoče priviti s ključem in samodejno odpiranje je tako praktično izključeno.
- visoka trdnost
- premer telesa 8 mm
- enostavna uporaba
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 75 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 25 kN |
| Prečna trdnost | 10 kN |
| Svetlost | 10 mm |
| Premer | 8 mm |
| Certifikat | EN 362 |
| Sestava materiala | Jeklo |
| ID izdelka | 273654 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov