Julbo SPARK Polarized 3 ženska očala, gloss white
Julbo SPARK Polarized 3 ženska očala
Ženska športno-elegantna očala s koloriziranimi stekli z zrcalnim učinkom.O steklu Spectron 3 Polarized:
Polarizacijski filter odpravlja bleščanje za jasen in razločen pogled skozi očala. Idealna so za vsakodnevno nošenje, za počitnice ob morju, v gore in v mesto.
|
Polarizirana stekla - odpravljajo bleščanje (od vodne gladine, stekla na avtu, hiše...)
|
|
Fleksibilen nosilec z blažilnim učinkom
|
|
Ukrivljeni ročaji z ergonomskim profilom za dober oprijem na obrazu in glavi
|
|
Ekskluziven material, udoben na templjih, ki se ne lepi na lase in zagotavlja popoln oprijem in udobje
|
|
Prepustnost svetlobe 11 %
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | gloss white |
| Lastnosti stekel | Polarizirana |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek, lifestyle |
| Višina leče | 46 mm |
| Širina nosilca | 13 mm |
| Dolžina ročk | 140 mm |
| Širina leče | 54 mm |
| Teža | 25 g |
| ID izdelka | 149138 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov