Julbo SHIELD M Reactiv 2-4 DL očala, črna/črna
Julbo SHIELD M Reactiv 2-4 DL okuliare
Visokogorske tehnične očala, ki združujejo popolno zaščito pred soncem z modernim videzom. Zahvaljujoč odstranljivim tekstilnim stranskim ščitnikom se enostavno preoblikujejo iz plezalnih očal v elegantna očala za v mesto.Manjši model od klasičnega Shield, ki je primeren za ožji obraz.
O steklu Reactiv 2-4:
Posebnost tega stekla je njegov hitrejši reaktivni čas. S tem je sposobno se hitreje zatemniti ali posvetliti. Primerno je predvsem za pohodništvo, plezanje, ampak tudi gorski tek. Je temnejše kot 1 - 3, zato je idealno prav v jasnih sončnih pogojih.
|
Leče imajo rumeno osnovo
|
|
Anti-fog - notranja obdelava proti rosenju, preprečuje kondenzacijo
|
|
Oil-repellent - zunanja obdelava, zaradi katere voda hitreje odteče s stekel, preprečuje tudi puščanje prstnih odtisov in se lažje čisti
|
|
SHR (Super High Reactiv) - hitrejše zatemnjevanje in posvetljevanje, ki traja približno 28 sekund
|
|
Gumiran nosnik, ki trdno drži na mestu
|
|
Enostavno odstranljive stranice
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | black/black |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Višina leče | 43 mm |
| Širina nosilca | 17 mm |
| Dolžina ročk | 120 mm |
| Širina leče | 54 mm |
| Tečaji | Ne |
| Teža | 30 g |
| ID izdelka | 149084 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Okuliare sadnu ako uliate a s bocnymi odoberacimi krytmi je to pecka na vysokohorske tury. Dokonca tie bocnice sa daju doobjednat zadara!
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Okuliare sadnu ako uliate a s bocnymi odoberacimi krytmi je to pecka na vysokohorske tury. Dokonca tie bocnice sa daju doobjednat zadara!
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik