Julbo SHADOW reactiv 2-3 glare control očala, črna/rdeča
Julbo SHADOW reactiv 2-3 glare control
Smučarske očala za manjše in srednje oblike obraza z anatomsko oblikovanim okvirjem in konstrukcijo leč brez okvirja. To kombinacijo dopolnjujejo sferična stekla s fotokromatskim filtrom. Shadow boste cenili pri freeride spustih in na smučiščih z najvišjo stopnjo težavnosti.REACTIV GLARE CONTROL:
Leča se prilagaja spreminjajočim se svetlobnim pogojem in ponuja idealno vidljivost v sončnih in oblačnih dneh. Najsodobnejša fotokromatska tehnologija, uporabljena v očalih, omogoča steklom, da samodejno spremenijo odtenek od nivoja 2 do 3. Poleg tega imajo anti-glare obdelavo, ki zagotavlja delno polarizacijo in tako odpravlja bleščanje z vodne gladine, snega ali kamenja. Ta vrsta stekla je združljiva z zaslonom, tako da boste brez težav videli na pametni telefon ali uro.
- fotokromatska leča z zaščito 2 do 3 za vse svetlobne pogoje
- VLT 9 % – 20 %
- uravnavanje bleščanja s srednjo polarizacijo (33 – 60 %)
- prezračevana leča za zaustavitev nastajanja kondenzacije
- temnenje ali posvetlitev glede na intenzivnost svetlobe, učinkovito v zelo slabem vremenu kot v jasnem vremenu
|
Obdelava stekel proti rosenju Anti Fog
|
|
Silikonski trak na traku
|
|
Anatomska oblika okvirja
|
|
Dvojna oblikovana pena za boljši stik z obrazom
|
|
Prezračevanje v okvirju Air Flow
|
|
Tehnologija NTS (Non Temperature Sensitive): leča se zatemni ali posvetli pri vseh temperaturah
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna/rdeča |
| Lastnosti stekel | Fotokromatska |
| Vrsta športa | smučanje |
| Višina leče | 90 mm |
| Širina leče | 170 mm |
| Teža | 110 g |
| ID izdelka | 256091 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov