Julbo PULSE spectron 3 glare control očala, črna
Model Pulse je zasnovan tako, da se popolnoma prilega čeladi, združuje lahkotnost in udobje zahvaljujoč minimalističnemu okvirju Frameless in visokokakovostnim penam.
- cilindrična leča s širokim in globokim vidnim poljem
- leče SPECTRON, ki združuje optično čistost in zaščito, kot tudi širok izbor odtenkov, barv in sončnih filtrov
- polikarbonatne leče spectron 3 glare control, zaradi česar so sposobne delno eliminirati odseve (delna polarizacija)
- prezračevanje pretoka zraka in učinkovita zaščita proti rosenju povečujejo moč teh terenskih smučarskih očal, ki so bila razvita tako, da nagovarjajo čim več smučarjev
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Vrsta športa | turno smučanje, smučanje |
| Višina leče | 90 mm |
| Širina leče | 170 mm |
| Teža | 120 g |
| ID izdelka | 255969 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov