Julbo LOOP S Spectron 4 otroška očala, orange
Sončna očala za dojenčke LOOP S ščitijo oči zahvaljujoč odlični pokritosti. Izhajajo iz strokovnega znanja podjetja Julbo na področju otroških sončnih očal, so lahka, udobna, dovolj močna za otroško ravnanje in so opremljena z lečami kategorije Spectron 4, da popolnoma filtrirajo škodljive sončne žarke.
- Asian Fit: ergonomija okvirja azijskega tipa
- 15 mm elastanski trak, udoben in nastavljiv na ježka, pralen, da drži sončna očala LOOP S na svojem mestu
- dvostranski simetrični okvir, da jih otroci lahko nosijo obojestransko
- Wraparound široka oblika: profil, ki združuje zaščito in dober pogled
- teža: 18 g
O steklu Spectron 4:
Zagotavlja maksimalno zaščito vida pred sončnim sevanjem in sevanjem, ki se odbija od odsevnih površin (sneg, led, voda, skala...). Priporoča se za pohodništvo v visokogorskih območjih.
- rjava osnova
- izboljšuje filtracijo vidnega sevanja z ustvarjanjem zrcalnega učinka
- Anti-reflective - zmanjšuje obremenitev oči in odpravlja moteče odseve
| Spol | Otroški |
| Barva | oranžna |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Višina leče | 32 mm |
| Razdalja med mostičkoma | 13 mm |
| Širina nosilca | 13 mm |
| Dolžina ročk | 60 mm |
| Dolžina ročk | 60 mm |
| Osnova | 6 |
| Širina leče | 40 mm |
| Velikost leče | 40 mm |
| Starost | 0-18 mesecev |
| Tečaji | Ne |
| Teža | 18 g |
| ID izdelka | 221728 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov