Julbo LOOP M Spectron 4 otroška očala, blue/light grey
Srednja velikost modela Loop, ki mladim otrokom nudi maksimalno zaščito. Odlikuje jih dizajn, ki je še tanjši, nežnejši in bolj diskreten.
- odporen, dvostranski, simetrični okvir
- hipoalergen material
- odlična oprijemljivost
- primerno za vsak teren
- Asian Fit ergonomija
- ergonomska oblika za dobro držanje
- dostavljen z izjemno ploskim elastičnim trakom
- Wraparound profil, ki združuje zaščito in razgled
- teža: 16 g
O steklu Spectron 4:
Zagotavlja maksimalno zaščito vida pred sončnim sevanjem in sevanjem, ki se odbija od odsevnih površin (sneg, led, voda, skala...). Priporočljivo za pohodništvo v visokogorju.
- rjava osnova
- izboljša filtracijo vidne svetlobe z ustvarjanjem zrcalnega učinka
- Anti-reflective - zmanjšuje obremenitev oči in odpravlja moteče odseve
| Spol | Otroški |
| Barva | modra |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, lifestyle |
| Razdalja med mostičkoma | 14 mm |
| Širina nosilca | 14 mm |
| Dolžina ročk | 110 mm |
| Dolžina ročk | 110 mm |
| Osnova | 6 |
| Širina leče | 41 mm |
| Velikost leče | 41 mm |
| Starost | 1-3 leta |
| Tečaji | Ne |
| Teža | 16 g |
| ID izdelka | 197624 |
Varianta Julbo LOOP M Spectron 4 detské okuliare, ružová
Dobry den prosim Vas dali by sa objednat
Detské slnečné okuliare Julbo Loop M – SP4 - blue/turquoise v tejto farbe? Dakunem
Dobrý deň,
Mrzí nás to ale v tejto farbe okuliare nie sú dostupné a nevieme ich objednať.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov