Julbo LIGHTYEAR Spectron 3 očala, črna
Julbo LIGHTYEAR Spectron 3 očala
Cenjeni očala Lightyear združujejo revolucionarni magnetni ventilacijski sistem SuperFlow Pro proti rosenju z brezkrivnim dizajnom in foto kromatsko lečo Reactiv velikosti XL. Ta velika očala s sferičnimi lečami so večopravilni junak za vse pogoje.Zahvaljujoč tehnologiji SuperFlow Pro se očala enostavno odpirajo, da se takoj odstrani rosenje in prepreči nabiranje vlage. Nadomešča sistem tečajev očal Aerospace z dizajnom, prijaznim do rokavic, in dvostranskim magnetnim zapiralom, ki brez napora zaklene lečo na okvir.
Leče Spectron 3 - univerzalne leče za sončno vreme.
Skrb
Pravilno čiščenje očal lahko prepreči poškodbe in podaljša njihovo življenjsko dobo. Ne uporabljajte topil, kemičnih čistil, izdelkov na osnovi papirja, rokavic ali drugih abrazivnih materialov, ki lahko poškodujejo lečo.
- Okvir in lečo nežno operite v milnici.
- Okvir in lečo temeljito sperite s čisto vodo.
- Vlago obrišite z mehko krpo iz mikrovlaken ali neabrazivnim materialom. Pustite, da se steklo posuši na zraku.
- Očala shranjujte v njihovem etuiju / žepu iz mikrovlaken. Izogibajte se neposredni sončni svetlobi ali puščanju v bližini vira toplote.
|
Prezračevanje Air Flow, vgrajeno v okvir in stekla, podpira kroženje zraka in preprečuje rosenje
|
|
Zračna leča zagotavlja dodatno ventilacijo skozi lečo in preprečuje rosenje
|
|
Notranja površina leč ima dodaten sloj Anti Fog Coating, ki preprečuje rosenje
|
|
Dve zanki na vsaki strani omogočata simetrično nastavitev in združljivost z vsemi vrstami in velikostmi čelad
|
|
Širok, dvojno nastavljiv 45 mm širok pas ima samozavesten slog in zagotovljen oprijem
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Vrsta športa | turno smučanje, smučanje |
| Višina leče | 92 mm |
| Širina leče | 165 mm |
| Teža | 130 g |
| Kategorija filtra | S3 |
| Prepustnost svetlobe | 15 % |
| Material leče | Trivex |
| ID izdelka | 376999 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Julbo LIGHTYEAR reactiv 1-3 High Contrast okuliare, sivá
Výborná voľba
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik- skvelo fungujúca optika ktorá sa prispôsobí podmienkam.
Varianta Julbo LIGHTYEAR reactiv 0-4 High Contrast okuliare, čierna/sivá