Julbo LIGHTYEAR Spectron 1 Glare Control, bela/črna
Julbo LIGHTYEAR Spectron 1 Glare Control očala
Cenjene očala Lightyear združujejo revolucionarni magnetni prezračevalni sistem SuperFlow Pro proti rosenju z zasnovo brez okvirja in foto kromatično lečo Reactiv velikosti XL. Ta velika očala s sferičnimi lečami so junak za večopravilnost v vseh pogojih.Zahvaljujoč se tehnologiji SuperFlow Pro se očala enostavno odprejo, da se takoj odstrani rosenje in prepreči nabiranje vlage. Nadomešča sistem tečajev očal Aerospace z zasnovo, prijazno do rokavic, in dvostranskim magnetnim zapiranjem, ki brez napora zaklene lečo na okvir.
Leča Spectron 1 Glare Control je zasnovana za šibke svetlobne pogoje, meglo ali oblačno vreme in je opremljena s semipolarizacijskim filtrom za zmanjšanje motečega bleščanja.
Za razliko od standardnih polariziranih leč, ki blokirajo skoraj vse odseve, različica Glare Control uporablja poseben nizkopolarizacijski filter za odpravo 33 % svetlobnih odsevov. Ta zasnova zagotavlja udoben vid in je združljiva z branjem elektronskih zaslonov (pametni telefoni itd.), kar je lahko težava pri popolnoma polariziranih lečah.
Nega
Pravilno čiščenje očal lahko prepreči poškodbe in podaljša njihovo življenjsko dobo. Ne uporabljajte topil, kemičnih čistil, izdelkov na osnovi papirja, rokavic ali drugih abrazivnih materialov, ki lahko poškodujejo lečo.
- Okvir in lečo nežno operite v milnici.
- Okvir in lečo temeljito sperite s čisto vodo.
- Obrišite vlago z mehko krpo iz mikrovlaken ali neabrazivnim materialom. Pustite, da se steklo posuši na zraku.
- Shranjujte očala v njihovem etuiju / žepu iz mikrovlaken. Izogibajte se neposredni sončni svetlobi ali puščanju v bližini vira toplote.
|
Ventilacija Air Flow, vgrajena v okvir in stekla, podpira kroženje zraka, da se prepreči rosenje
|
|
Zračna leča zagotavlja dodatno ventilacijo skozi lečo in preprečuje rosenje
|
|
Notranja površina leč ima dodaten sloj Anti Fog Coating, ki preprečuje rosenje
|
|
Dve zanki na vsaki strani omogočata simetrično nastavitev in združljivost z vsemi vrstami in velikostmi čelad
|
|
Širok, dvojno nastavljiv 45 mm širok pas ima samozavesten slog in zagotovljen oprijem
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | bela/črna |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Vrsta športa | turno smučanje, smučanje |
| Kategorija filtra | S1 |
| Prepustnost svetlobe | 47 % |
| Material leče | Trivex |
| Višina leče | 92 mm |
| Širina leče | 165 mm |
| Teža | 130 g |
| ID izdelka | 310575 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Julbo LIGHTYEAR reactiv 1-3 High Contrast okuliare, sivá
Výborná voľba
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik- skvelo fungujúca optika ktorá sa prispôsobí podmienkam.
Varianta Julbo LIGHTYEAR reactiv 0-4 High Contrast okuliare, čierna/sivá