Julbo EXPLORER 2.0 Spectron 4 očala, siva/zelena
Julbo EXPLORER 2.0 Spectron 4 očala
Nov paradni model Julbo Explorer 2.0 prinaša številne izboljšave. Skupaj z boljšo ergonomijo očal prihaja izboljšava tudi pri ventilaciji. Stekla so v primerjavi s starejšo različico bolje oblikovana in tako zagotavljajo veliko večji razgled.O steklu Spectron 4:
Zagotavlja maksimalno zaščito vida pred sončnim sevanjem in sevanjem, ki se odbija od odsevnih površin (sneg, led, voda, skala...). Priporoča se za pohodništvo v visokogorju. Ni primerno za šofiranje!
- rjava osnova
- izboljšuje filtracijo vidnega sevanja z ustvarjanjem zrcalnega učinka
- Anti-reflective - zmanjšuje obremenitev oči in odpravlja moteče odseve
|
Boljša ergonomska oblika
|
|
Boljša ventilacija
|
|
Odstranljive stranske zaščite za očala
|
|
Zahvaljujoč oblikovanim steklom boljši panoramski pogled
|
|
Gumiran nosni del povečuje udobje nošenja
|
|
Dobavljeno z nastavljivo vrvico
|
|
V vse smeri nastavljive stranice očal
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | siva/zelena |
| Lastnosti stekel | Sončna, Zrcalno |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, alpinizem, gorsko plezanje, ferate |
| Višina leče | 47 mm |
| Širina nosilca | 11 mm |
| Dolžina ročk | 135 mm |
| Širina leče | 61 mm |
| Teža | 44 g |
| Kategorija filtra | S4 |
| Prepustnost svetlobe | 5 % |
| ID izdelka | 198260 |
Varianta Julbo EXPLORER 2.0 Reactiv High Mountain 2-4 okuliare, čierna
Dobry den, na obrazku je typ skla CAMELEON, v popise je REACTIV, aky je typ skla? Dakujem
Varianta Julbo EXPLORER 2.0 reactiv 0-4 HC okuliare, čierna/modrá
su aj tieto skla polarizacne?
Dobrý deň,
Sklá reactiv 0-4 HC nie su polarizačné
existuju nejake 0-4 aj s polarizaciou?
Dobrý deň,
Mrzí nás to ale nevieme o okuliaroch so sklami 0-4 ktoré by boli zároveň polarizačné.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Julbo EXPLORER 2.0 Reactiv High Mountain 2-4 okuliare, čierna
Kvalita Made in France
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Julbo EXPLORER 2.0 Reactiv High Mountain 2-4 okuliare, tmavomodrá/modrá
.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik