Julbo EDGE Spectron 3 CF očala, shiny silver/white
Nekompromisno sončno očala, ki svojo zmogljivost jemljejo enako resno kot vi. Julbo EDGE je posebej zasnovan z mislijo na uporabo na dveh kolesih in ponuja vrhunske funkcije. Zahvaljujoč lahkemu in učinkovitemu dizajnu okvirja EDGE zagotavlja maksimalno vidno polje in panoramske poglede.
- ekskluzivna tehnologija MagneFix zagotavlja hitro in enostavno menjavo leč, če je vaša trasa bolj blatna, kot ste načrtovali
- prezračevane leče vam pomagajo ohraniti hladno glavo
- rahlo ukrivljen in obdajajoč okvir
- pogumirane stranice, minimalističen okvir
- 3D fit nosu
- popolno prezračevanje
- premaz proti rosenju
O steklu Spectron 3:
Lahke in trpežne polikarbonatne leče so popolnoma vsestranske. To konstantno temnejše steklo je mogoče nositi v gore, k vodi, za tek ali kolesarjenje. Izdelujejo se v več barvnih odtenkih, vendar z funkcionalnega vidika med njimi ni razlike.
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | srebro |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, kampiranje, fitnes, soteskanje, lifestyle |
| Višina leče | 64 mm |
| Širina nosilca | 15 mm |
| Dolžina ročk | 124 mm |
| Širina leče | 131 mm |
| Tečaji | Ne |
| Teža | 25 g |
| ID izdelka | 213805 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov