Julbo EDGE spectron 1 CF očala, shiny grey
Julbo EDGE spectron 1 CF okuliare
Nekompromisne sončna očala, ki svojo zmogljivost jemljejo enako resno kot vi. Julbo EDGE je posebej zasnovan z mislijo na uporabo na dveh kolesih in ponuja vrhunske funkcije. Zahvaljujoč lahkemu in učinkovitemu dizajnu okvirja EDGE zagotavlja maksimalno vidno polje in panoramske poglede.O steklu Spectron 1:
Očala s stekli Spectron HD 1 so namenjena za manj svetle pogoje, na primer za kolo. V senci gozda, v mraku ali pri meglenem vremenu ščiti vid pred zunanjimi vplivi.
|
Ekskluzivna tehnologija MagneFix zagotavlja hitro in enostavno menjavo leč
|
|
Ventilirane leče vam pomagajo ostati hladni
|
|
Rahlo ukrivljen in zaokrožen okvir
|
|
Gumirane stranice, minimalističen okvir
|
|
3D prileganje nosu
|
|
Anti-fog - notranja obdelava proti rosenju, preprečuje kondenzacijo
|
|
Prepustnost svetlobe: 45%
|
|
Steklo kategorije 1 za temnejše svetlobne pogoje
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | sijoča siva |
| Lastnosti stekel | Zamenljiva, Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, kampiranje, fitnes, soteskanje, lifestyle |
| Višina leče | 64 mm |
| Širina nosilca | 15 mm |
| Dolžina ročk | 124 mm |
| Širina leče | 131 mm |
| Teža | 25 g |
| ID izdelka | 255563 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov