Julbo DENSITY Spectron 3 ML očala, bela/oranžna/modra
Julbo DENSITY Spectron 3 ML očala
Julbo DENSITY s svojim drznim slogom in zanesljivo funkcionalnostjo preoblikuje pravila športno zmogljivih očal. DENSITY je vaš novi nadpovprečni partner v dobrih časih! Ta odtenek ima lahek in minimalističen dizajn, nedrseč nosni mostiček in super udobno nošenje zahvaljujoč mehkim conam na okvirju, ki zagotavljajo držanje brez trganja las. Zahvaljujoč maksimalnemu vidnemu polju je zagotovljen panoramski pogled v vseh okoliščinah.- panoramski pogled, prednje zračenje
- pogumirane stranice (Grip tech)
- udoben kroj s čelado
- gumijasta zaščita nosu
O steklu Spectron 3:
Lahke in trpežne polikarbonatne leče so popolnoma vsestranske. To konstantno temnejše steklo je možno nositi v gore, k vodi, za tek ali kolesarjenje. Izdelujejo se v več barvnih odtenkih, a z funkcionalnega vidika v njih razlike ni.
- rjav ali siv temelj
- različne izvedbe: zrcalni učinek, mavrični učinek
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | bela, oranžna |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Dioptrijska sponka | ne |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, kampiranje, lifestyle |
| Višina leče | 59 mm |
| Širina nosilca | 15 mm |
| Dolžina ročk | 138 mm |
| Širina leče | 135 mm |
| Tečaji | Ne |
| Teža | 20 g |
| ID izdelka | 220148 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Julbo DENSITY Spectron 3 ML okuliare, biela/oranžová/modrá