Julbo CREEK spectron HD 3 očala, rjava/črna
Julbo CREEK Spectron HD 3 očala
Julbo CREEK imajo stil, ki je brezčasen, klasičen in vsestranski. Udoben in lahek okvir je zasnovan tako, da ustreza različnim oblikam in velikostim obraza.Klasična, športna silhueta za crossover aktivnosti, na voljo v treh različnih možnostih leč, vključno z visoko ločljivostnimi lečami Spectron HD zmanjšuje utrujenost oči za celodnevno udobje.
Cat. 3 polikarbonatne leče (stopnja prepustnosti vidne svetlobe: 15 %) z barvnim zrcalnim premazom (Color Flash): izboljša filtracijo vidne svetlobe z uporabo zrcalnega učinka na lečo. Večnamensko steklo, primerno za vse uporabe.
|
Ergonomski profil za dober oprijem obraza in glave
|
|
Vsestranska uporaba v športu in vsakdanjem življenju
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | rjava/črna |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje, lifestyle |
| Višina leče | 45 mm |
| Širina nosilca | 17 mm |
| Dolžina ročk | 135 mm |
| Širina leče | 52 mm |
| Teža | 22 g |
| Kategorija filtra | S3 |
| Prepustnost svetlobe | 15 % |
| Material | polikarbonat |
| ID izdelka | 383631 |
Varianta Julbo CREEK Spectron 3 CF okuliare, blue/white
Dobrý deň sú prosím tieto okuliare polarizované?
Dobry den, "
zial nie, jedna sa o standardne polykarbonatove Spectron skla, bez polarizacie.
Preco sa potom zobrazuju v kategorii polarizovanych?
Jeden z piatich variantov má skutočne polarizované sklá. https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie/okuliare/lifestyle/julbo-creek-polarized-3-okuliare-grey-green-p259540.html
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov