Julbo CREEK Spectron 3 CF očala, lila
Julbo CREEK Spectron 3 CF okuliare
Julbo CREEK imajo stil, ki je brezčasen, klasičen in vsestranski. Udoben in lahek okvir je zasnovan tako, da ustreza različnim oblikam in velikostim obraza.Klasična, športna silhueta za crossover aktivnosti, na voljo v treh različnih možnostih leč, vključno z visoko ločljivostjo leč Spectron HD, polariziranih leč, ki ojačajo podrobnosti, poudarjajo kontrast in barve ter zmanjšujejo utrujenost oči za celodnevno udobje. Na voljo tudi s Spectron 3 in Spectron 3 Polarized.
Cat. 3 polikarbonatne leče (stopnja prepustnosti vidne svetlobe: 12 %) z barvnim zrcalnim premazom (Color Flash): izboljšuje filtracijo vidne svetlobe z uporabo zrcalnega učinka na lečo. Večnamensko steklo, primerno za vse uporabe.
|
Ergonomski profil za dober oprijem na obrazu in glavi
|
|
Vsestranska uporaba pri športu in vsakdanjem življenju
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | lilac |
| Lastnosti stekel | Sončna, Zrcalno |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje, lifestyle |
| Višina leče | 45 mm |
| Širina nosilca | 17 mm |
| Dolžina ročk | 135 mm |
| Širina leče | 52 mm |
| Teža | 22 g |
| Zaščita pred soncem | Kat. 3 |
| VLT (prepustnost svetlobe vidnosti) | 12 % |
| Material | polikarbonat |
| ID izdelka | 329062 |
Varianta Julbo CREEK Spectron 3 CF okuliare, blue/white
Dobrý deň sú prosím tieto okuliare polarizované?
Dobry den, "
zial nie, jedna sa o standardne polykarbonatove Spectron skla, bez polarizacie.
Preco sa potom zobrazuju v kategorii polarizovanych?
Jeden z piatich variantov má skutočne polarizované sklá. https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie/okuliare/lifestyle/julbo-creek-polarized-3-okuliare-grey-green-p259540.html
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov