Jetboil Flash kuhalnik, 1.0 l, carbon
Jetboil Flash kuhalnik
Učinkovitost in hitrost sta standard tega vrhunskega sistema za kuhanje. To pomeni, da je uživanje skodelice kave ali toplega obroka v naravi toliko lažje in hitrejše. Začnite kuhati z novim vrtljivim vžigalnikom in hkrati regulatorjem moči v enem ter enostavno preverite, ali je voda pripravljena s pomočjo termo kromatičnega indikatorja toplote. Od potovanja z nahrbtnikom na hrbtu do kampiranja v avtu je kuhalni sistem Flash pripravljen na vsako avanturo.|
Nov regulator vrtljive moči, neposredno kombiniran s piezo vžigom
|
|
Nova barvna oprijemna cona omogoča enostavno, varno in intuitivno rokovanje
|
|
Nova široka paleta dizajnov za vsakogar
|
|
Izboljšana povezava kuhalne posode z gorilnikom s tremi točkami zaklepanja in vizualnimi indikatorji
|
|
Vodo zavrite bliskovito v samo 120 sekundah in uživajte v jutranji skodelici kave ali dehidrirani hrani v trenutku
|
|
Vse se lepo zloži v posodo za kuhanje, kar prihrani prostor v nahrbtniku in ohranja vašo opremo urejeno ter vedno pripravljeno na akcijo.
|
|
Tehnologija FluxRing omogoča kuhanje z izjemno visoko učinkovitostjo in porabo manj goriva, s tem pa lahko skuhate več z eno kartušo
|
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Teža | 371 g |
| Dimenzije | 235 x 139 x 139 mm |
| Barva | carbon |
| Modelno leto | 2025 |
| Učinkovitost | 1500 W |
| Čas vrenja | 120 sekund za 0,5 litra vode (pri uporabi kartuše Jetboil JetPower) |
| ID izdelka | 339619 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov