inov-8 TRAILFLY v2 čevlji, zelena
Inov-8 Trailfly v2 so vsestranski moški trail tekaški copati za trening in daljše teke po raznolikem terenu. Stabilnejša in bolj vzdržljiva druga generacija ponuja več udobja, zato je primerna tako za začetnike kot za izkušene tekače. Uravnoteženo blaženje z novo peno FLYSPEED na osnovi dušika prinaša kombinacijo mehkega pristanka in učinkovitega vračanja energije.
Anatomska oblika posnema naravno linijo stopala, povečan prostor za palec pa omogoča naravno delovanje stopala pri odrivu. Zgornji del je ojačan s stisnjenimi ojačitvami iz KPU materiala, dopolnjen z zaščito za prste in všitim jezikom, ki preprečuje vdor kamenčkov. Fleksibilna ojačitev META PLATE ščiti stopalo pred ostrimi kamni in povečuje torzijsko stabilnost.
Podplat s tehnologijo G-GRIP, obogateno z grafenom, ponuja zanesljiv oprijem in visoko odpornost v širokem spektru pogojev – od gozdnih poti preko kamnitega terena do trših površin.
- Vsestranski trail tekaški copati za raznolik teren
- Izboljšana stabilnost, vzdržljivost in splošno udobje v primerjavi s prejšnjo različico
- Uravnoteženo blaženje, primerno za začetnike in napredne tekače
- Anatomska oblika s povečanim prostorom za prste za naraven odriv
- Ojačan zgornji del s KPU ojačitvami, zaščito za prste in všitim jezikom
- Pena FLYSPEED na osnovi dušika za mehak pristanek in vračanje energije
- Fleksibilna ojačitev META PLATE za zaščito stopala in boljšo torzijsko stabilnost
- Podplat G-GRIP z grafenom za visok oprijem in odpornost
- Čepi, zasnovani za zanesljiv oprijem v tehničnem trailu in udobje na trši podlagi
| Spol | Moški |
| Barva | zelena |
| Material | sintetični material, guma |
| Sezona | Poletno |
| Vodoodpornost | ne |
| Vezanje | klasična |
| Drop | srednji (5-8 mm) |
| Korak | nevtralen |
| Blaženje | srednje |
| Teža | 280 g |
| Višina vzorca | 4 mm |
| širina | Standard (100 mm v velikosti UK 8) |
| Vmesni podplat | POWERFLOW PRO |
| Podplat | G-GRIP Graphene Rubber |
| Zgornji del | KPU ojačitve + tekstilni zgornji del |
| Podloga | tekstil |
| ID izdelka | 391357 |
| Združeno kraljestvo | EU | ZDA moški | ZDA ženske | Dolžina stopala (cm) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 2 | 3,5 | 19,6 |
| 2 | 34,5 | 3 | 4,5 | 20,5 |
| 3 | 35,5 | 4 | 5,5 | 21,6 |
| 3,5 | 36 | 4,5 | 6 | 22,0 |
| 4 | 37 | 5 | 6,5 | 22,5 |
| 4,5 | 37,5 | 5,5 | 7 | 22,9 |
| 5 | 38 | 6 | 7,5 | 23,3 |
| 5,5 | 38,5 | 6,5 | 8 | 23,7 |
| 6 | 39,5 | 7 | 8,5 | 24.2 |
| 6,5 | 40 | 7,5 | 9 | 24,6 |
| 7 | 40,5 | 8 | 9,5 | 25,0 |
| 7,5 | 41,5 | 8,5 | 10 | 25,4 |
| 8 | 42 | 9 | 10,5 | 25,9 |
| 8,5 | 42,5 | 9,5 | 11 | 26,3 |
| 9 | 43 | 10 | 11,5 | 26,7 |
| 9,5 | 44 | 10,5 | - | 27.1 |
| 10 | 44,5 | 11 | - | 27,5 |
| 10,5 | 45 | 11,5 | - | 27,9 |
| 11 | 45,5 | 12 | - | 28,4 |
| 11,5 | 46,5 | 12,5 | - | 28,8 |
| 12 | 47 | 13 | - | 29.2 |
| 13 | 48 | 14 | - | 30.1 |
| 14 | 50 | 15 | - | 30,5 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov