inov-8 TRAILFLY široki čevlji, modra
inov-8 TRAILFLY wide čevlji
Iščete vsestranske trail tekaške čevlje za treninge in dolge tekme na terenu? Novi TRAILFLY je prava izbira. Zahvaljujoč uravnoteženemu razmerju med blaženjem in dinamiko bo ustrezal tako rekreativnim tekačem, ki hrepenijo po visokem udobju, kot tudi izkušenim športnikom, ki želijo agilnega in zanesljivega partnerja za zahtevne tekaške izzive.TRAILFLY je sinonim za vsestranskost in se bo zlahka spopadel s tekom po gozdnih poteh za mestom in v bolj divjem terenu visokogorja. Ogledate si široko različico Wide.
|
Mrežast zgornji del z brezšivno konstrukcijo zagotavlja potrebno zračnost
|
|
Stabilizacijski elementi, ki potekajo od vezalk do pete, nato zanesljivo pritrdijo stopalo v čevelj, tako da niti bolj tehnični odseki in strmejši spusti ne bodo predstavljali težav.
|
|
Ne manjka zaščita za prste in všit jezik, da noben kamenček ne pride noter.
|
|
V primerjavi z dirkaško različico TRAILFLY SPEED ima TRAIFLY višjo stopnjo blaženja
|
|
Blažilna pena POWERFLOW PRO je zaradi dušika, uporabljenega pri izdelavi, zelo lahka, prožna, mehka in zaradi odlične energetske povratnosti doda energijo v vsak odriv
|
|
Fleksibilna ojačitev META PLATE ščiti stopalo pred ostrimi kamni, izboljšuje torzijsko stabilnost in na splošno povečuje občutek varnosti na terenu
|
|
Podplat s tehnologijo G-GRIP, obogaten z revolucionarnim grafenom, ima odličen oprijem na raznolikem terenu in povečano vzdržljivost
|
|
4 mm čepi zagotavljajo odličen oprijem tudi na bolj tehničnih trailih in hkrati obvladajo daljše teke po trdi podlagi
|
|
Podplat je zasnovan s poudarkom na maksimalni vsestranskosti - obvlada tek po kamnitem terenu, gozdnih poteh in asfaltnih cestah.
|
| Spol | Moški |
| Barva | modra |
| Material | sintetični material, guma |
| Sezona | Poletno |
| Vodoodpornost | ne |
| Vezanje | klasična |
| Drop | 6 mm |
| Korak | nevtralen |
| Blaženje | srednje |
| Različica | wide (šírka zvršku 105 mm pri velikosti UK8) |
| Višina pod peto | 18 mm |
| Višina vzorca | 4 mm |
| Teža | 280 g (1/2 par) |
| Sestava materiala | Vmesni podplat: POWERFLOW PROPodplat: G-GRIP Graphene Rubber |
| ID izdelka | 271265 |
| Združeno kraljestvo | EU | ZDA moški | ZDA ženske | Dolžina stopala (cm) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 2 | 3,5 | 19,6 |
| 2 | 34,5 | 3 | 4,5 | 20,5 |
| 3 | 35,5 | 4 | 5,5 | 21,6 |
| 3,5 | 36 | 4,5 | 6 | 22,0 |
| 4 | 37 | 5 | 6,5 | 22,5 |
| 4,5 | 37,5 | 5,5 | 7 | 22,9 |
| 5 | 38 | 6 | 7,5 | 23,3 |
| 5,5 | 38,5 | 6,5 | 8 | 23,7 |
| 6 | 39,5 | 7 | 8,5 | 24.2 |
| 6,5 | 40 | 7,5 | 9 | 24,6 |
| 7 | 40,5 | 8 | 9,5 | 25,0 |
| 7,5 | 41,5 | 8,5 | 10 | 25,4 |
| 8 | 42 | 9 | 10,5 | 25,9 |
| 8,5 | 42,5 | 9,5 | 11 | 26,3 |
| 9 | 43 | 10 | 11,5 | 26,7 |
| 9,5 | 44 | 10,5 | - | 27.1 |
| 10 | 44,5 | 11 | - | 27,5 |
| 10,5 | 45 | 11,5 | - | 27,9 |
| 11 | 45,5 | 12 | - | 28,4 |
| 11,5 | 46,5 | 12,5 | - | 28,8 |
| 12 | 47 | 13 | - | 29.2 |
| 13 | 48 | 14 | - | 30.1 |
| 14 | 50 | 15 | - | 30,5 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov