HUSKY Junior otroška spalna vreča, 165 cm, mint
Husky Junior otroška spalna vreča
Pomanjšana različica klasične mumijaste spalne vreče z daljšo zadrgo. Junior je idealen partner za starejše otroke za tabore, vodne izlete ali klasično kampiranje. Mladi popotniki bodo zagotovo cenili izbiro med več barvnimi možnostmi, nizko težo in razumne dimenzije zložene spalne vreče.|
Spalna vreča je primerna za otroke od 10. leta starosti, ki jim bo služila do odraslosti
|
|
Kakovostno polnilo iz 1-kanalnega votlega vlakna za izjemno toplotno udobje
|
|
Visoko odpornost, zračnost in izolacijske lastnosti zagotavljajo najkakovostnejši materiali na notranji in zunanji strani.
|
|
Del standardne opreme je vrvica za zategovanje ovratnika
|
|
Vzdolžno zapenjanje in sistem desne in leve zadrge za enostavno uporabo
|
|
Del spalne vreče sta tudi zunanji in notranji žep za drobnarije, žep za pritrditev podloge, zategovanje okoli glave, pokrivna letev glavne zadrge in kompresijska vreča
|
| Spol | Otroški |
| Barva | mint |
| Polnjenje | sintetika |
| Določanje temperature | trosezonsko |
| Oblika spalne vreče | zoženo |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Konstrukcija | dvoslojna |
| Teža | 1200 g |
| Maksimalna višina postave | 165 cm |
| Dimenzije | 80 x 190 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 35 x 20 cm |
| Temperaturno območje | comfort: 5 °Climit: 0 °Cekstremno: -10 °C |
| Sestava materiala | notranji material: 100 % poliesterzunanji material: 100 % 210T polyester hexagonal ripstoppolnilo: 1-kanalno votlo vlakno |
| ID izdelka | 295987 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov