HUSKY Husky spalna vreča, 195 cm, modra
HUSKY Husky spalna vreča
Udobje in prostor je točno tisto, kar odlikuje spalno vrečo Husky. Izdelana je iz kakovostnih materialov, ki vam zagotavljajo temperaturno udobje od pomladi do jeseni pri vseh outdoor aktivnostih. Celoten učinek dopolnjuje bogata oprema in majhna transportna prostornina.|
Visokokakovostno 1-kanalno polnilo iz votlih vlaken zagotavlja odlično toplotno udobje
|
|
Visoko vzdržljivost, zračnost in izolacijske lastnosti zagotavlja najkakovostnejši material na notranji in zunanji strani.
|
|
Dolg ovratnik je standardno vključen.
|
|
Vzdolžno zapiranje ter desni in levi sistem zadrge za enostavno rokovanje
|
|
Spalna vreča vključuje tudi zunanji žep za majhne predmete, naglavne in naramne trakove, glavno prevleko na zadrgo in kompresijski rokav.
|
| Spol | Unisex |
| Barva | modra |
| Polnjenje | sintetika |
| Določanje temperature | trosezonsko |
| Oblika spalne vreče | zoženo |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Konstrukcija | dvoslojna |
| Teža | 1550 g |
| Maksimalna višina postave | 195 cm |
| Dimenzije | 85 x 220 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 35 x 20 cm |
| Temperaturno območje | udobje: 5 °C meja: 2 °C ekstremno: -10 °C |
| Sestava materiala | notranji material: 100% poliamid (najlon) zunanji material: 100% poliamid (najlon) polnilo: 1-kanalna votla vlakna |
| ID izdelka | 295984 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov