HUSKY Husky spalna vreča, 195 cm, gorčična
HUSKY Husky spalna vreča
Udobje in prostor je točno to, kar odlikuje spalno vrečo Husky. Izdelana je iz kakovostnih materialov, ki vam zagotavljajo temperaturno udobje od pomladi do jeseni pri vseh aktivnostih na prostem. Celoten učinek dopolnjuje bogata oprema in majhna transportna prostornina.|
Kakovostno polnilo iz 1-kanalnega votlega vlakna zagotavlja izjemno toplotno udobje
|
|
Visoko odpornost, zračnost in izolacijske lastnosti zagotavljajo najkakovostnejši materiali na notranji in zunanji strani.
|
|
Del standardne opreme je vrvica za zategovanje ovratnika
|
|
Vzdolžno zapenjanje in sistem desne in leve zadrge za enostavno uporabo
|
|
Spalna vreča vključuje tudi zunanji žep za majhne predmete, vrvico okoli glave in ramen, pokrivno letev glavne zadrge in kompresijsko vrečo
|
| Spol | Unisex |
| Barva | mustard |
| Polnjenje | sintetika |
| Določanje temperature | trosezonsko |
| Oblika spalne vreče | zoženo |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Konstrukcija | dvoslojna |
| Teža | 1550 g |
| Maksimalna višina postave | 195 cm |
| Dimenzije | 85 x 220 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 35 x 20 cm |
| Temperaturno območje | comfort: 5 °Climit: 2 °Cekstremno: -10 °C |
| Sestava materiala | notranji material: 100 % poliamid (nylon)zunanji material: 100 % poliamid (nylon)polnilo: 1-kanalno votlo vlakno |
| ID izdelka | 295985 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov