HUSKY Fighter 3-4 šotor, rdeča
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
HUSKY Fighter 3-4 šotor
Izjemno lahek in vzdržljiv šotor, primeren tudi za najekstremnejše pogoje, ne pozabite vzeti s seboj na zahtevno ekspedicijo, visokogorsko pohodništvo ali treking. Ta dvoslojni samonosilni šotor z duralno konstrukcijo ima številne odlične lastnosti, ki vam bodo prišle prav v najekstremnejših pogojih.|
Zelo enostavno in hitro rokovanje tudi v težkih pogojih (močan dež, močan veter)
|
|
Stabilnost v slabem vremenu zagotavlja lahka in močna konstrukcija iz duraluminija z lahkimi sidrnimi zatiči.
|
|
Izjemno majhna teža
|
|
Poliuretanska prevleka zunanjega šotora in talnih materialov preprečuje prodiranje vode
|
|
Visoko vzdržljivost, zračnost in udobje zagotavljajo visokokakovostni materiali, iz katerih sta izdelana lupina šotora in tla.
|
|
Udoben notranji prostor za tri ali štiri osebe in prtljago
|
|
Za zimsko uporabo je šotoru priložena snežna ovratnica.
|
|
Paket vključuje tudi snežne ovratnike, lahke kline iz duraluminija, komplet za popravilo, kompresijsko vrečko in torbo za shranjevanje.
drobna mreža |
| Barva | rdeča |
| Vrsta šotora | ekspedicijski |
| Število oseb | 3 osebe, 4 osebe |
| Vrsta športa | pohodništvo |
| Teža | najmanj: 4,4 kg skupaj: 4,8 kg |
| Konstrukcija | dvoplastni samonosni šotor z zunanjo strukturo |
| Dimenzije | (Š × G × V) 280 × 380 × 130 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 55 × 17 cm |
| Sestava materiala | zunanji šotor: poliester Ripstop, PU prevleka 7.000 mm/cm², lepljeni šivi notranji šotor: zračen poliamid (najlon) + mreža proti komarjem Tla: poliester, PU premaz 11.000 mm/cm² nosilne palice: palice iz duraluminija s premerom 8,5 mm |
| ID izdelka | 275662 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov