HUSKY Bronder 3 šotor, zelena
HUSKY Bronder 3 šotor
Stabilen in prostoren šotor boste uporabili pri trekingu, klasičnem pohodništvu ali kampiranju. Dvoplaščni samonosilni šotor je odlično stabilen in obvlada različne vremenske razmere. Njegovo popolnoma čvrsto duralno konstrukcijo treh prekrižanih palic ne bo razburkal niti močan veter.|
Lahka in močna duralna konstrukcija z lahkimi klini za pritrditev zagotavlja stabilnost tudi v neugodnem vremenu
|
|
Edinstven sistem prezračevanja spalnice za kampiranje v vročih poletnih dneh
|
|
Poliuretanski premaz zunanjega šotora in tal preprečuje vdor vode
|
|
Nizka teža omogoča udobje med potovanjem
|
|
Visoka odpornost proti zunanjim vplivom, zračnost in udobje zagotavljajo kakovostni materiali, iz katerih sta izdelana oba plašča šotora in tla.
|
|
Udoben notranji prostor za tri osebe in prostoren predprostor s trdnim prtljažnim podom
|
|
Del paketa so tudi lahki dural aluminijasti klini, komplet za popravilo in kompresijska vreča
|
| Barva | zelena |
| Vrsta šotora | pohodniški/kampiranje |
| Število oseb | 3 osebe |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Teža | najmanj: 3,7 kg skupaj: 3,9 kg |
| Konstrukcija | dvoplastni samonosni šotor z zunanjo strukturo |
| Dimenzije | (Š x G x V) 180 x 360 x 130 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 55 × 20 cm |
| Sestava materiala | zunanji šotor: 210T poliester Ripstop, PU prevleka 6000 mm/cm², lepljeni šivi notranji šotor: zračen najlon 190T + mreža proti komarjem Tla: 190T poliester, PU prevleka 10000 mm/cm² nosilne palice: palice iz duraluminija s premerom 8,5 mm |
| ID izdelka | 275601 |
Varianta HUSKY Bronder 3 stan, zelená
Dzień dobry .
Jaka jest masa namiotu gotowego do transportu i wymiary pakunku ? Z jakiego materiału są wykonane poszczególne elementy namiotu ? Jak zabezpieczone są szwy namiotu ? Czy materiał jest silikonowany ?
Liczę na szczegółowe informacje Marek
Dzień dobry,
serdecznie przeprazsam za tak długi czas oczekiwania odpowiedzi. Niestety przez błąd w procesie odpowiedzi nie dotarła ona do Pana.
Wymiary namiotu po spakowaniu to: 55 x 20 cm, waga 3,9 kg.
Materiał wykonania:
zewnętrzny namiot - 210T Polyester Ripstop, PU powłoka 6000mm/cm², podklejony szwy
wewnętrzny namiot - Nylon 190T + moskitiera
podłoga - 190T Polyester, PU powłoka 10 000 mm/cm²
pręty duraluminiowe o średnicy 8,5 mm
akcesoria - lekkie kołki duraluminiowe, zestaw naprawczy, pakiet kompresyjny.
W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu z nami.
Miłego dnia życzę.
Varianta HUSKY Bronder 3 stan, zelená
Ktoś tam u was czyta te zapytania ??? Sezon w pełni , a obsłudze sklepu nie zależy na sprzedaży ??? Czy są inne przyczyny , że nie można doczekać się odpowiedzi ???
Marek
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov