HUSKY Boyard 4 Classic šotor, zelena
HUSKY Boyard 4 Classic šotor
Prostoren in udoben šotor, primeren za kampiranje, pohodništvo in daljše družinske počitnice. Največja prednost tega šotora je velik notranji prostor, ki omogoča dovolj prostega gibanja. Zaradi te lastnosti je primerno zavetje za vsestransko pohodništvo. Prostoren spalni prostor tega dvoslojnega samonosilnega šotora z notranjo konstrukcijo bo zagotovil udobno zavetje za do štiri osebe.|
Stabilnost v vseh vremenskih razmerah zagotavlja lahka, močna in fleksibilna laminatna konstrukcija z montažnimi zatiči
|
|
Premaz materialov zunanjega šotora in tal iz poliuretana preprečuje vdor vode
|
|
Visoka odpornost proti zunanjim vplivom, zračnost in udobje zagotavljajo kakovostni materiali, iz katerih sta izdelana oba plašča šotora in tla.
|
|
Dve veži nudita dovolj prostora za shranjevanje
|
|
Udoben notranji prostor za štiri osebe in prtljago
|
|
Paket vključuje tudi komplet jeklenih zatičev in komplet za popravilo.
|
| Barva | zelena |
| Vrsta šotora | pohodniški/kampiranje |
| Število oseb | 4 osebe |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Teža | najmanj: 3,8 kg skupaj: 4,2 kg |
| Konstrukcija | dvoplastni samonosilni šotor z notranjo konstrukcijo |
| Dimenzije | (Š x G x V) 210 x 400 x 130 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 45 × 20 cm |
| Sestava materiala | zunanji šotor: 185T poliester, PU prevleka 3.000 mm/cm², lepljeni šivi notranji šotor: zračen najlon 190T + mreža proti komarjem tla: laminiran polietilen nosilne palice: laminatne palice ø 7,5 in 8,5 mm |
| ID izdelka | 275591 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov