HUSKY Bizon 4 Plus šotor, svetlo zelena
Šotor HUSKY Bizon 4 Plus
Vsestranski in prostoren šotor za štiri osebe za daljše kampiranje ali družinske počitnice od pomladi do jeseni. Ta model je opremljen z dovolj veliko in praktično predsobo, v kateri lahko shranite vso prtljago, tudi kolo, in v njej lahko kuhate v slabem vremenu. Dvoplaščni samonosilni šotor z notranjo konstrukcijo nudi prenočišče do štirim osebam.|
Visoka stabilnost zahvaljujoč lahki, močni in fleksibilni durawrap konstrukciji s kljukicami za pritrditev
|
|
Premaz materialov zunanjega šotora in tal iz poliuretana preprečuje vdor vode
|
|
Visoka odpornost proti zunanjim vplivom, zračnost in udobje zagotavljajo kakovostni materiali, iz katerih sta izdelana oba plašča šotora in tla.
|
|
Dva dodatna vhoda odpravljata težave s preobremenjenostjo vhodnega prostora
|
|
Udoben notranji prostor s prostorno predsobo za štiri osebe, prtljago in kolesa
|
|
V paketu je tudi komplet jeklenih klinov, komplet za popravilo in mreža za shranjevanje majhnih predmetov.
|
| Barva | zelena |
| Vrsta šotora | pohodniški/kampiranje |
| Število oseb | 4 osebe |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Teža | minimalna: 5,0 kgcelotna: 5,3 kg |
| Konstrukcija | dvoplastni samonosilni šotor z notranjo konstrukcijo |
| Dimenzije | (Š × D × V ) 260 × 420 × 130 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 48 × 20 cm |
| Sestava materiala | zunanji šotor: 185T poliester, PU premaz 4.000 mm/cm², lepljeni šivinotranji šotor: zračen najlon 190T + mrežasta mreža proti komarjemtla: 190T poliester, PU premaz 7.000 mm/cm²nosilne palice: durawrap palice ø 7,5 in 8,5 mm |
| ID izdelka | 275577 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov