HUSKY Bird 3 Plus šotor, zelena
Šotor HUSKY Bird 3 Plus
Šotor Bird 3 Plus iz serije Outdoor vas bo rešil, ko boste razpoloženi za nekaj dni potepanja po naravi ali kampiranja. Dvoplaščni samonosilni šotor z notranjo konstrukcijo je primeren za vse aktivnosti, ki zahtevajo majhno in lahko prtljago. Zagotavlja udoben prostor za do tri odrasle osebe.|
Visoka stabilnost zahvaljujoč lahki, močni in prilagodljivi konstrukciji durawrap z montažnimi zatiči
|
|
Enostavna konstrukcija olajša postavitev in rokovanje s šotorom
|
|
Premaz materialov zunanjega šotora in tal iz poliuretana preprečuje vdor vode
|
|
Visoka odpornost proti zunanjim vplivom, zračnost in udobje zagotavljajo kakovostni materiali, iz katerih sta izdelana oba plašča šotora in tla.
|
|
Udoben notranji prostor za dve osebi in prtljago
|
|
Paket vključuje tudi komplet jeklenih zatičev in komplet za popravilo.
|
| Barva | zelena |
| Vrsta šotora | pohodniški/kampiranje |
| Število oseb | 3 osebe |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Teža | najmanj: 3,7 kg skupaj: 4,1 kg |
| Konstrukcija | dvoplastni samonosilni šotor z notranjo konstrukcijo |
| Dimenzije | (Š × G × V) 185 × 300 × 130 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 50 × 15 cm |
| Sestava materiala | zunanji šotor: 185T poliester, PU prevleka 4.000 mm/cm², lepljeni šivi notranji šotor: zračen najlon 190T + mreža proti komarjem Tla: 190T poliester, PU prevleka 7.000 mm/cm² nosilne palice: palice durawrap ø 8,5 mm |
| ID izdelka | 275569 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov