HUSKY Bird 3 classic šotor, zelena
Šotor HUSKY Bird 3 classic
Šotor Bird 3 Classic iz serije Outdoor Classic vas bo rešil, ko ste razpoloženi za nekaj dni potepanja po naravi ali kampiranja. Dvoplaščni samonosilni šotor z notranjo konstrukcijo je primeren za vse aktivnosti, ki zahtevajo majhno in lahko prtljago. Zagotavlja udoben prostor za do tri odrasle osebe.|
Visoka stabilnost zahvaljujoč lahki, močni in prožni laminatni konstrukciji s klini za pritrditev
|
|
Enostavna konstrukcija olajša postavitev in rokovanje s šotorom
|
|
Premaz materialov zunanjega šotora in tal iz poliuretana preprečuje vdor vode
|
|
Visoka odpornost proti zunanjim vplivom, zračnost in udobje zagotavljajo kakovostni materiali, iz katerih sta izdelana oba plašča šotora in tla.
|
|
Udoben notranji prostor za tri osebe in prtljago
|
|
V paketu so priloženi tudi jekleni klini in set za popravilo
|
| Barva | zelena |
| Vrsta šotora | pohodniški/kampiranje |
| Število oseb | 3 osebe |
| Vrsta športa | kampiranje |
| Teža | 3,2 kg (minimalna) 3,6 kg (skupna) |
| Dimenzije | 185 × 300 × 130 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 50 × 17 cm |
| Konstrukcija | dvoplastni samonosilni šotor z notranjo konstrukcijo |
| Sestava materiala | zunanji šotor: 185T poliester, PU premaz 3 000 mm/cm², lepljeni šivinotranji šotor: zračen najlon 190T + mrežasta mreža proti komarjemtla: plasten polietilennosilne palice: laminatne palice o ø 7,9 mm |
| ID izdelka | 275568 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov