Hannah Couple napihljiva blazina, 6 cm, true navy
Protizdrsni potisk na spodnji strani blazine preprečuje premikanje blazine po tleh šotora ali ponjave. Zanesljiv dvoslojni ventil s povratnim ventilom proti neželenemu povratnemu toku zraka. Dobavljeno vključno s kompletom za popravilo in vrečko za pakiranje.
Del paketa je tudi vodoodporna rolo embalaža, ki služi tudi za napihovanje blazine. Skupna nizka teža blazine (1550g) in možnost pakiranja v majhen paket je pomemben kriterij npr. za večdnevni trekking.
- uporaba pomlad, poletje
- napihljiva blazina
- za 2 osebi
- konstrukcija ločene komore
- majhen volumen po pakiranju
- protizdrsni potisk
- dobavljeno vključno s kompletom za popravilo in vrečko za pakiranje
- embalaža služi tudi za napihovanje blazine
- valovite pregrade
Parametri
| Teža | 1550 g |
| Material in tehnologija | 40D nylon, TPU |
| Dimenzija | 198 x 118 x 6 cm |
| Toplotna upornost | 2.5 R |
| Dimenzija po pakiranju | 18 x 30, 18 x 30 cm |
| Debelina blazine | 6 cm |
| Barva | modra |
| Vrsta avtomobilske vzmetnice | napihljiv |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Toplotna odpornost | 2,1 – 3,5 R (trisezonska) |
| ID izdelka | 334860 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov