Hannah Abigail ženska jakna, india ink/anthracite
Hannah Abigail ženska jakna
Trislojna membranska jakna je zasnovana za ženske, ki se ne bojijo zahtevnih gorskih tur in outdoor izzivov, kjer je zaščita pred vremenom ključna. Zagotavlja optimalno kombinacijo vodoodpornosti in zračnosti, zaradi česar bo vaš zanesljiv spremljevalec pri celoletnih aktivnostih v zahtevnih klimatskih pogojih. Je idealna izbira za vse, ki iščejo maksimalno funkcionalnost in odpornost v enem.|
Funkcionalna neporozna membrana Climatic Element zagotavlja zanesljivo zaščito pred dežjem, snegom in vetrom
|
|
Trislojna tehnologija laminiranja povečuje mehansko odpornost in trdnost jakne, kar podaljšuje njeno življenjsko dobo tudi pri pogosti uporabi na terenu
|
|
Površinska vodoodbojna obdelava DWR zagotavlja, da voda teče po površini in pomaga ohranjati visoko zračnost tudi med rahlim dežjem
|
|
Popolnoma lepljeni šivi in vodoodporne zadrge na glavni zadrgi in žepih prispevajo k splošni vodoodpornosti in preprečujejo vdor vlage
|
|
Prezračevalne zadrge pod pazduhami omogočajo hitro in učinkovito uravnavanje telesne temperature in odvajanje odvečne toplote med intenzivno aktivnostjo
|
|
Nastavljiva kapuca in spodnji rob z regulacijo širine na bokih omogočata individualno prilagoditev kroja, ki preprečuje podpihovanje
|
| Spol | Ženske |
| Barva | india ink/anthracite |
| Material | sintetični material, DWR obdelava, hardshell |
| Sezona | Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, gorsko plezanje, ferate, kampiranje, lifestyle |
| Vodni stolpec | 10.000 mm |
| Zračnost | 10 000 g/m2/24h |
| Teža | 395 g |
| Sestava materiala | 100 % poliester |
| ID izdelka | 334399 |
|
Velikost |
34 |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Višina (cm) |
163 - 167 |
165 - 169 |
167 - 171 |
169 - 173 |
171 - 175 |
172 - 176 |
|
Prsni koš (cm) |
81 - 84 |
85 - 88 |
89 - 92 |
93 - 96 |
97 - 100 |
100 - 103 |
|
Pas (cm) |
63 - 66 |
67 - 70 |
71 - 74 |
75 - 78 |
79 - 82 |
83 - 86 |
|
Boki (cm) |
89 - 92 |
93 - 96 |
97 - 101 |
102 - 105 |
106 - 109 |
110 - 113 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov