Haglöfs L.I.M GTX Active jakna, modra
Haglöfs L.I.M GTX Active bunda
Idealen kos za vse, ki pazijo na vsak gram teže – tako v nahrbtniku kot na sebi :-) Ultra lahek GORE-TEX Active v kombinaciji z Goretex Paclite Plus, ponuja odlične lastnosti glede vodoodpornosti in zračnosti. Minimalističen in preprost dizajn ter kroj, ki zagotavlja zadostno svobodo gibanja pri vseh aktivnostih.|
Lahek, mehak GORE-TEX Active v kombinaciji z GORE TEX Paclite Plus ponuja odlične lastnosti glede vodoodpornosti in zračnosti tudi pri zelo aktivnem gibanju
|
|
Minimalističen zaključek rokavov in spodnjega dela v elastičnem traku nudi udobje pri nošenju in se poleg tega odlično prilega. Zgornji konec rokava je rahlo podaljšan za delno prekrivanje roke.
|
|
Znotraj jakne na sprednji strani je nameščen fiksirni gumb za lažje prezračevanje
|
|
Kapuca je fiksna, ožjega kroja, je nastavljiva, se dobro prilega in ščiti
|
|
2 sprednja žepa z zadrgo iz mrežaste podloge, ki služita tudi kot zračenje
|
|
Vodoodporne, kakovostne zadrge podjetja YKK
|
|
Odsevni detajli za večjo varnost in vidljivost
|
|
Atletski kroj
|
| Spol | Moški |
| Velikost | S - XL |
| Barva | modra |
| Material | Gore-tex, sintetični material |
| Sezona | Zimsko, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, smučanje, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Teža | 240 g (L) |
| Vodni stolpec | 28.000 mm |
| Sestava materiala | 100 % poliamid |
| Zračnost | 20.000 g/m2/24ur |
| ID izdelka | 181867 |


Ženska oblačila

Varianta Haglöfs L.I.M GTX Active bunda, tmavomodrá
Zdravím. Je táto bunda kompatibilna s batohmi? nehrozi delaminiacia membrany na ramenach a krku?
vďaka
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov