Haglöfs Jakna L.I.M Hybrid Tour jakna, rumena
Haglöfs L.I.M Hybrid Tour bunda
Moška bunda je visoko tehniško dovršena in namenjena aktivnostim skitouringa. Kombinirana je iz lahke, zračne 3-slojne Proof membrane, razvite v sodelovanju s podjetjem SYMPATEX, in softshell materiala. Ta kombinacija zagotavlja popolno zračnost, prožnost in udobje! Popolna izbira za zelo zahtevne aktivnosti. Tehnične lastnosti in praktične podrobnosti vas bodo prijetno presenetile in zagotovo razveselile. Sem spada na primer prostorna nastavljiva kapuca, ki jo je mogoče potegniti čez čelado, ventilacija na prsnem delu, ki se odpira z zadrgo, in nekaj praktičnih žepov za nujne stvari.
Lastnosti:
- izdelana iz zračnega 3-slojnega Proof, ki je izdelan v sodelovanju s podjetjem Sympatex in kombiniran s softshell materialom
- lahek, zračen in rahlo raztegljiv material za vaše popolno udobje pri vseh aktivnostih
- nastavljiva kapuca z ojačanim ščitnikom, združljiva s čelado
- spodnji rob jakne je mogoče regulirati, zadaj je malo daljši
- predoblikovani rokavi, zaključeni s prožnimi elastikami
- lahko dostopna 2 prsna žepa z dvosmernimi vodoodpornimi zadrgami - služita tudi kot ventilacija
- odsevna obdelava za večjo vidljivost
| Spol | Moški |
| Barva | oranžna |
| Material | softshell |
| Sezona | Zimsko |
| Vrsta športa | turno smučanje, smučanje, alpinizem, gorsko plezanje |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 15 000 – 28 000 mm |
| Material | 100 % poliester, 3l Proof membrana |
| Vodni stolpec | 20 000 mm |
| Zračnost | 20.000 g/m²/24h |
| ID izdelka | 245627 |


Ženska oblačila

Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov