Haglöfs Aria Proof ženska parka, rjava
Haglöfs Aria Proof ženska parka
Ženska parka, v kateri je uporabljena membrana PROOF. Gre za 2,5-slojno materialno konstrukcijo, s pomočjo katere je proizvajalec ustvaril popolnoma vetru in vodi odporen model. Ta parka je lahka, preprosta, trpežna, dolga do nad kolen in ima veliko uporabnosti. Zgornji material je obdelan z DWR obdelavo brez zdravju škodljivih ogljikovodikov (Flourcarbon Free DWR), ki odbija vodo in umazanijo.|
Minimalističen model, izdelan iz 2,5-slojnega PROOF materiala, ki zagotavlja popolno zaščito pred vetrom in vodo.
|
|
Flourcarbon Free DWR obdelava proti vodi in umazaniji
|
|
Robove manšete so nastavljive z velcro trakovi
|
|
Možnost zategovanja v pasu z regulacijo v notranjosti
|
|
Zaščitna, prilegajoča se kapuca, dovolj velika
|
|
2 sprednja prostorna žepa + 2 žepa na zadrgo na prsih
|
|
Odsevni detajli za večjo varnost in vidljivost
|
|
Predoblikovani rokavi
|
| Spol | Ženske |
| Velikost | XS - XL |
| Barva | rjava |
| Material | sintetični material, DWR obdelava |
| Sezona | Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, lifestyle |
| Vodni stolpec | 10.000 mm |
| Zračnost | 10.000 g/m2/24 ur |
| Teža | 650 g |
| ID izdelka | 193743 |


Ženska oblačila

Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov