COROS VERTIX 2S GPS ura, space
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
COROS VERTIX 2S GPS hodinky
VERTX 2S so ure stvorene za avanture v gorah, polne tehnoloških pripomočkov na meji možnega in nemogočega. V sekundarnem GPS načinu zagotavljajo do 118 ur življenjske dobe baterije. Enostavno jih je upravljati zahvaljujoč robustnim gumbom, kar boste cenili tudi v debelih rokavicah. Idealne so za gorske vodnike, alpiniste, ultra tekače in vse, ki zahtevajo maksimalno življenjsko dobo baterije, natančnost in odpornost.|
Dizajn vključuje safirno steklo, okvir okoli zaslona in zadnji pokrov iz titana.
|
|
Uporabljajo najnaprednejši Dual Frequency GPS čip, ki uporablja frekvenci L1 in L5
|
|
Nov optični senzor srčnega utripa s 5 LED diodami in 4 detektorji svetlobe
|
|
Pulzni oksimeter meri raven kisika v krvi, kar je pomembno za oceno vaše splošne telesne pripravljenosti.
|
|
Z barometričnim senzorjem lahko spremljate vremenske trende ali prihajajoče spremembe, kot so nevihte
|
|
Opremljen je tudi z vgrajenim elektrokardiogramom (EKG) za natančno merjenje srčnega utripa.
|
| Spol | Unisex |
| Barva | space |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, kampiranje, fitnes, lifestyle |
| Dimenzije | 50,3 x 50,3 x 16 mm |
| Teža | 70 g z najlonskim paščkom, 87 g s silikonskim paščkom |
| Zaslon | premer: 35,56 mm /ločljivost: 280 x 280 slikovnih pik /tip: Always-On Memory LCD na dotik |
| Material | pašček: silikon ali najlon, zaslon: safirno steklo DLC , ohišje in okvir: titan s PVD obdelavo |
| Povezljivost | Wi-Fi in Bluetooth 5.0 Dual Mode |
| Navigacija | GPS, GLONASS, QZSS, Galileo, BeiDou |
| Senzorji | GPS čip (dvofrekvenčni L1 + L5), optični senzor srčnega utripa, elektrokardiogram, oksimeter, barometer, merilnik pospeška, kompas, žiroskop, termometer |
| Spomin | 32 GB |
| Podprti športi | tek, tek v zaprtih prostorih, tek na stezi, trail tek, plezanje, balvansko plezanje, pohodništvo, kolesarjenje, plavanje (v zaprtih prostorih, na prostem), triatlon, gym cardio, GPS cardio, smučanje, deskanje na snegu, tek na smučeh, turno smučanje, multisport, vadba za moč, trening, veslanje (na prostem), veslanje v zaprtih prostorih (indoor rover), vodni športi na mirnih vodah, hoja, skakanje s kolebnico + možnost ustvarjanja lastne aktivnosti s podatkovnimi polji glede na vaše želje |
| Jezik | Angleški, nemški, španski, francoski, poljski, italijanski jezik |
| Čas polnjenja | do 2 ur |
| Vsebina paketa | ura, silikonski in najlonski pas, polnilni kabel, priročnik |
| ID izdelka | 312332 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov