Ferrino Artic Warm napihljiva blazina, 12 cm, zelena
Ferrino Artic Warm napihljiva blazina
Ultralight napihljiva blazina Ferrino za gore in zimo, ko želite visoko izolacijo od tal, udobje na trdi podlagi in hkrati dobro zložljivost v nahrbtnik.Za visoko toplotno odpornost skrbijo tri plasti filma, ki so z notranje strani aluminizirane in imajo debelino 1,2 mm, zaradi česar je blazina primerna za uporabo v hladnem vremenu do temperatur najmanj -30 °C.
|
Ultralight napihljiva blazina Ferrino za zimsko uporabo in hladne razmere
|
|
Toplotna odpornost, merjena po ASTM F3340-18 2020
|
|
Primerna za uporabo v hladnem vremenu do temperatur najmanj -30 °C
|
|
Tri notranje plasti filma z aluminizirano notranjo stranjo, debelina 1,2 mm
|
|
Črpalka za napihovanje je vključena v pakiranje, lahko se uporablja tudi kot embalaža
|
|
Pritrdilna guma je del paketa
|
| Barva | zelena |
| Vrsta avtomobilske vzmetnice | napihljiv |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Debelina podloge | 12 cm |
| Toplotna odpornost | 7.2 R |
| Teža | 870 g (samo blazinica) 960 g (z embalažo, tlačilko in pritrdilnim gumijem) |
| Dimenzije | 190 x 65 x 12 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 13 x 25 cm |
| Sestava materiala | 100 % Nylon 40D Ripstop |
| ID izdelka | 391224 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov