EDELRID Pure Triple III karabin, icemint
EDELRID Pure Triple III karabína
Robusten in vsestranski karabin s samodejno trojno varnostno ključavnico. Je odlična izbira za odsedávacie slučky, budovanie štandov ali za primere, kjer potrebujete stopercentnú istotu uzamknutia v kompaktnem telesu.|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Konštrukcia s H-profilom zabezpečuje najlepšie možné využitie materiálu a minimálnu hmotnosť
|
|
Najvyšší stupeň bezpečnosti medzi automatickými poistkami
|
|
Špeciálne tvarovanie znižuje opotrebovanie karabíny aj lana pri trení
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 55 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 22 kN |
| Prečna trdnost | 8 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 8 kN |
| Svetlost | 19 mm |
| Certifikat | EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 97 x 60 mm |
| Sestava materiala | Aluminij 7075 T6 |
| ID izdelka | 394077 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov