EDELRID Pure Straight III karabin, slate
EDELRID Pure Straight III karabína
Vsestranski in robusten karabin s polno ravno ključavnico, idealen za športno plezanje in alpinizem. Predstavlja odličen kompromis med težo in vzdržljivostjo. Zasnovan je tako, da vzdrži intenzivno uporabo na umetni steni in v skalah.|
Konstrukcija iz H-profila zagotavlja najboljši možen izkoristek materiala in minimalno težo
|
|
Hladké ukončenie hlavy karabíny bez háčika
|
|
Vyrobená z hliníkovej zliatiny 7075 T6, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť
|
|
Offset D tvar poskytuje výborný úchop a prirodzenú manipuláciu aj v rukaviciach
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 42 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 22 kN |
| Prečna trdnost | 8 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 8 kN |
| Svetlost | 20 mm |
| Certifikat | EN 12275 |
| Dimenzije | 97 x 58 mm |
| Sestava materiala | Aluminij 7075 T6 |
| ID izdelka | 394092 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov