EDELRID Pure Screw III karabin, night
EDELRID Pure Screw III karabin
Robusten in vsestranski univerzalni karabin za vse vertikalne aktivnosti. Specialna geometrija nosu v kombinaciji z zapiranjem keylock zagotavlja optimalno manipulacijo pri vpenjanju. Velika kontaktna površina vrvi zmanjšuje obrabo materiala, njena visoka trdnost pri odprtju pa je dodaten varnostni element.|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Konstrukcija H-profila zagotavlja najboljši možni izkoristek materiala in minimalno težo
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 50 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 22 kN |
| Prečna trdnost | 8 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 8 kN |
| Svetlost | 19 mm |
| Certifikat | EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 97 x 60 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 341066 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov