EDELRID Pure Bent III karabin, oasis
EDELRID Pure Bent III karabin
Robustna in vsestranska karabin za vse vertikalne aktivnosti. Posebna geometrija nosu v kombinaciji s keylock zaporo zagotavlja optimalno rokovanje pri uporabi. Velika kontaktna površina vrvi zmanjšuje obrabo materiala, njegova visoka trdnost pri odprtju pa je dodaten varnostni element.|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Konstrukcija H-profila zagotavlja najboljši možni izkoristek materiala in minimalno težo
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 45 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 22 kN |
| Prečna trdnost | 8 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 8 kN |
| Svetlost | 20 mm |
| Certifikat | EN 12275 |
| Dimenzije | 97 x 60 mm |
| Sestava materiala | Aluminij 7075 T6 |
| ID izdelka | 341075 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov