EDELRID Oval Power 2500 Screw karabin, oasis
EDELRID Oval Power 2500 Screw karabin
Ovalna karabin s tankim zaklepnim tulcem. Idealna za pritrjevanje sidrnih plošč, škripcev in žičnih sponk, kot tudi za namestitev sidrišč.|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Ovalna oblika za optimalno namestitev plezalne opreme
|
|
Na voljo v različici z vijačno, trojno ali Permalock ključavnico
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 71 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 25 kN |
| Prečna trdnost | 9 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 7 kN |
| Svetlost | 20 mm |
| Certifikat | EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 110 x 64 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 341073 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov