EDELRID Oval Power 2500 Permalock karabin, night
EDELRID Oval Power 2500 Permalock karabína
Ovalna karabinka z zelo tankim zaklepnim ohišjem. Primerna je za mesta, kjer potrebujete maksimalno varnost – na primer v sidriščih, za priključitev varovala ali za delo s škripci in blokanti. Kombinira varnost varovalne karabinke s preprostostjo vijačne ključavnice.|
Inovatívna skrutkovacia poistka Permalock s prídavným blokovaním. Po zašróbovaní sa objímka zaistí a nejde ju povoliť bez stlačenia poistky
|
|
Mehanizem za zapiranje Keylock za optimalno rokovanje pri vpenjanju
|
|
Oválny tvar na optimálne umiestnenie lezeckej výbavy
|
|
Optimalizované telo karabíny pre dosiahnutie vysokej pevnosti pri zachovaní rozumnej váhy
|
| Barva | night |
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 73 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 25 kN |
| Prečna trdnost | 9 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 7 kN |
| Svetlost | 20 mm |
| Certifikat | EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 110 x 64 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 394083 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov