EDELRID Nineteen G Sixpack komplet karabin, 6 kos
EDELRID Nineteen G Sixpack set karabin
Set šestih najlažjih karabin na svetu, barvno ločenih za popolno organizacijo vašega plezalnega materiala.Karabin Nineteen G je tehnično mojstrsko delo podjetja Edelrid. Z maso samo 19 gramov premika meje možnega v alpinizmu in tradicionalnem plezanju. Kljub svoji izjemno nizki teži ohranja polno trdnost in varnost, pri čemer žična zapora odpravlja odprtje zapore pri udarcu ob skalo.
|
S hmotnosťou 19 g ide o najľahšiu plnohodnotnú karabínu na svete
|
|
Farebne odlíšené karabíny, ktoré ladia so štandardným farebným značením friendov alebo vklínencov
|
|
Drôtený zámok znižuje hmotnosť, nezamŕza v zimných podmienkach a znižuje riziko náhodného pootvorenia pri dynamickom náraze
|
|
Špeciálna zliatina vyrobená z vysoko pevnej hliníkovej zliatiny s unikátnym procesom vytvrdzovania
|
|
Minimálne rozmery, ktoré šetria miesto na úväze, ideálne pre dlhé alpské výstupy
|
| Vrsta športa | alpinizem, gorsko plezanje |
| Teža | 29 g (ks) |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 20 kN |
| Prečna trdnost | 7 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 7 kN |
| Svetlost | 17 mm |
| Certifikat | EN 12275 |
| Dimenzije | 78 x 50 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 394089 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov