EDELRID Neelix škripec, icemint
EDELRID Neelix kladka
Kompaktna kladka z vrtljivimi stranicami za maksimalno vsestranskost pri dvigovanju bremen in reševalnih akcijah. Zasnovana kot univerzalna kladka za plezalce in arboristov. Njena glavna prednost v primerjavi s fiksnimi kladkami so vrtljive stranice, ki omogočajo namestitev vrvi na kateri koli točki brez potrebe po izvlečenju konca vrvi.|
Otočné bočnice umožňujú rýchle a jednoduché nasadenie na lano aj uprostred lezeckej cesty alebo pri budovaní kladkostroja
|
|
Rolnička je uložená na klzných ložiskách, čo zabezpečuje hladký chod a vysokú efektivitu pri prenose sily
|
|
Do oka kladky je možné cvaknúť až dve karabíny súčasne, čo uľahčuje komplexnejšie technické manévre
|
|
Napriek otočnému mechanizmu si zachováva nízky profil a nezaberá veľa miesta na úväze
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 122 g |
| Nosilnost | 600 kg |
| Dimenzije | 99 x 48 cm |
| Moč | 30 kN |
| Certifikat | EN 12278 |
| Premer vrvi | 6 - 13 mm |
| ID izdelka | 394097 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov